Wybierając soczewki bierzemy pod uwagę wiele czynników. Jednym z najistotniejszych jest ich wpływ na nasze codzienne życie. Podczas pracy, zabawy czy nawet czytając ulubioną książkę przed zaśnięciem chcemy mieć możliwość doskonałego widzenia, ale przede wszystkim chcemy mieć soczewki, na których w każdych okolicznościach możemy polegać.

Soczewki Trivex (współczynnik załamania światła 1,53) są superlekkie, bezpieczne i o doskonałych właściwościach optycznych. Zapewniają dużo więcej niż tylko znakomite widzenie. Test na wytrzymałość – stalowa kula o wadze 1kg upuszczona z wysokości 1,2m odbija się od soczewki, nie rozbijając jej!

Dzięki rewolucyjnemu procesowi produkcyjnemu połączonemu z unikalnymi właściwościami materiału, soczewki Trivex pozbawione są wewnętrznych naprężeń. W rezultacie są one wyjątkowo przejrzyste i zapewniają doskonałe widzenie.

Soczewki okularowe Trivex oferują:
– doskonałe widzenie,
– bezpieczeństwo i niezawodność w każdej sytuacji,
– ochronę przed promieniowaniem UV
– większa odporność na zarysowania,
– komfort noszenia,

To jednak nie wszystko! Soczewki Trivex są bardzo łatwe do czyszczenia a także nie niszczą się pod działaniem agresywnych substancji (alkohol, tłuszcz, aceton czy lakier do włosów).